Tłumaczenia

 

Zadzwoń do nas: 730-141-519

Zajmuję się wykonywaniem różnego rodzaju tłumaczeń z języka angielskiego na język polski oraz z języka polskiego na język angielski.

Precyzyjność i szybkość wykonywania tłumaczeń nie jest mi obca. Dążę zawsze do tego, aby zlecone tłumaczenie zostało wykonane profesjonalnie. Każdy z moich klientów jest bardzo zadowolony ze współpracy. Posiadam bardzo duże doświadczenie w wykonywaniu tłumaczeń. Uczestniczyłem w specjalnych kursach oraz szkoleniach, dzięki którym bardzo dużo się nauczyłem. Tłumaczenia wykonuję na obszarze całej Polski. Za wykonaną usługę wystawiam fakturę zwolnioną z podatku VAT (tzw rachunek). Jeżeli chodzi o mnie to ukończyłem Filologię Angielską. Zajmuję się tłumaczeniami oraz nauczaniem dzieci i dorosłych języka angielskiego. 

Językiem angielskim zajmuję się na co dzień – prowadzę codziennie mailową oraz telefoniczną korespondencje z native speakerami (z osobami z Wielkiej Brytanii oraz USA). W swojej dotychczasowej karierze tłumaczyłem różnego rodzaju strony internetowe oraz artykuły o tematyce informatycznej. Tłumaczyłem również podręczniki o tematyce medycznej dla przyszłych lekarzy oraz podręczniki, które służą do tej pory prawnikom. Wykonywałem także przekłady polskiej literatury na język angielski. Przed wykonaniem tłumaczenia zawsze przeprowadzam dokładną rozmowę z klientem. Aby poprawnie wykonać tłumaczenie, dogłębnie analizuję tekst, który został mi zlecony. Dobry tłumacz to taki, który wie, że wykonane tłumaczenie powinno być kilkukrotnie sprawdzone, aby usługa została wykonana profesjonalnie. 

Wyróżniamy dwa rodzaje tłumaczeń:

TŁUMACZENIA OGÓLNE

– Tłumaczenia tekstów szkolnych
– Tłumaczenia korespondencji
– Tłumaczenia stron internetowych
– Tłumaczenia blogów

TŁUMACZENIA SPECJALISTYCZNE

– Tłumaczenia tekstów prawniczych, medycznych, informatycznych
– Tłumaczenia tekstów biznesowych
– Tłumaczenia CV oraz listów motywacyjnych
– Tłumaczenia literatury
– Tłumaczenia regulaminów

 Tłumaczenia są liczone na podstawie jednej strony (przy wycenie uwzględniam sam tekst, bez spacji).

Zapraszam do kontaktu