Opinie Klientów

 

Tutaj znajdzie się Twoja opinia.

Tłumaczenie wykonane szybko i precyzyjnie! Polecam!

Anna - 25/09/2020

Zdecydowanie polecam tego Pana, kurs zawiera bardzo dużo ciekawych materiałów, motywujących do indywidualnej pracy w domu. I co najfajniejsze, kurs mocno odbiega od innych i nie jest typowym przerabianiem książki. Szybko zauważalne pierwsze efekty nauki.

Gosia - 15/09/2020

Współpracuję z Panem Jackiem prawie rok. Ze względu na charakter pracy (wdrożenia systemów informatycznych w dużych przedsiębiorstwach i korporacjach) możliwość swobodnej komunikacji się w języku angielskim jest dla mnie bardzo istotna. Pan Jacek dopasował program zajęć do mojego poziomu wiedzy tego języka. Mam braki z zakresu gramatyki języka i wymowy, więc nad tym skupiamy się najbardziej. Zdecydowanie polecam Pana Jacka jako osobę godną zaufania, elastyczną i starającą się maksymalnie pomóc w rozwijaniu języka angielskiego, dzięki czemu jest mi łatwiej porozumiewać się w międzynarodowym środowisku.

Piotr - 09/09/2020

Współpracuję z Jackiem od pół roku przygotowując mnie do egzaminu B2 First. Systematyczna praca zgodnie z programem przygotowanym przez Jacka daje zauważalne efekty, dzięki czemu mój angielski jest coraz płynniejszy i bardziej poprawny gramatycznie.

Sebastian - 07/09/2020

Współpracujemy ze sobą już ponad 2,5 roku. Przez ten okres mój angielski przeszedł niesamowitą przemianę. Jacek ze swoim podejściem, metodyką nauczania i materiałami szkoleniowymi potrafi zmobilizować mnie do coraz to cięższej pracy nad językiem. Dzięki temu mogę cieszyć się swobodą poruszania się w języku angielskim, co daje mi szansę na poszerzenie horyzontów i zmianę pracy. POLECAM!!

Krzysiek - 01/09/2020

Zdecydowanie Polecam Pana Jacka 😉. Bardzo pomaga mi w pokonaniu bariery językowej jaką miałam, bardzo dużą ilość materiałów podsyła,aby ćwiczyć, słuchać i przynosi to efekty. Jestem bardzo zadowolona z nauki i efektów. Pan Jacek ma pasję do swojego wykonywanego zawodu. Zdecydowanie polecam.😉

Agnieszka - 31/08/2020

Tłumaczenie wykonane szybko i precyzyjnie. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

Jolantaa - 28/08/2020

Pracuję na co dzień w Holandii. Potrzebowałem języka angielskiego po to aby dostać lepszą pracę. Pan Jacek mi w tym pomógł. Zdecydowanie polecam

Michał - 28/08/2020

Polecam! Dzięki Panu Jackowi bardzo dobrze przygotowałem się do egzaminu FCE i bez najmniejszych problemów zdałem ten egzamin. Początkowo miałem dużo problemów z pisaniem i mówieniem, obecnie wszystko wygląda tak jak powinno wyglądać. Ostatnio rozpoczęliśmy przygotowania do egzaminu CAE.

Łukasz - 28/08/2020

Prześlij swoją opinię

1
2
3
4
5