O mnie

 

Nazywam się Jacek Mazurewicz i pomogę Ci w nauce języka angielskiego - bez wychodzenia z domu! 

Zajmuję się nauczaniem dzieci i dorosłych języka angielskiego przez Skype oraz wykonywaniem tłumaczeń. Angielski jest moją pasją już od najmłodszych lat. Dlatego też podjąłem studia na kierunku filologia angielska, a po ich ukończeniu pracowałem jako lektor w kilku szkołach językowych. Dzięki opanowaniu języka do perfekcji mogłem spełnić swoje marzenie i założyć własną działalność gospodarczą. Lata współpracy z uczniami przygotowującymi się do matury, dały mi niezbędne doświadczenie i pokazały, że można skutecznie łączyć pasję z nauczaniem innych. Tym bardziej że przynosiło to doskonałe efekty – moi uczniowie w większości przypadków zdawali maturę podstawową na 100 procent, a średni wynik z matury rozszerzonej nie był mniejszy niż 85 procent. Pracowałem również z uczniami, którzy przygotowywali się do matury międzynarodowej.

Wszystko to pozwoliło mi poszerzyć działalność. Z czasem dostrzegłem, jak ogromny potencjał ma nauka angielskiego przez Internet, rozpocząłem też nauczanie osób dorosłych. W ten sposób pomogłem wielu pracownikom, przedsiębiorcom, dziennikarzom, politykom i prawnikom. Jestem skuteczny w tym, co robię, dlatego zapraszam do współpracy również Ciebie – to sposób na szybkie i komfortowe poznanie tajników obcej mowy!

Prywatnie? Mieszkam w Olsztynie, a poza językiem angielskim interesuję się sportem, muzyką i turystyką.

Każdy z moich uczniów spełnił swoje marzenia i dostał się na wymarzony kierunek studiów. Dodatkowo w mojej karierze nie było sytuacji, aby któryś z moich uczniów nie zdał egzaminu FCE, CAE oraz CPE. Uczniowie zdawali te egzaminy z bardzo dobrym wynikiem, a średni wynik z egzaminów nie był mniejszy niż 81 procent.

Prowadzę również Business English!

Nauka języka angielskiego otwiera wiele drzwi również na płaszczyźnie zawodowej, dlatego też na co dzień przygotowuję moich uczniów do rozmów kwalifikacyjnych w języku angielskim oraz podejmowania przez nich pracy w dużych firmach. Pracowałem z osobami, które m.in. starały się o pracę w branży IT, ekonomicznej oraz medycznej. Szkoliłem osoby, które obecnie pracują w TVP oraz TVN. Wśród moich klientów byli także lekarze, prawnicy oraz politycy. I zawsze, bez względu na poziom zaawansowania moich uczniów, podnosiłem ich poziom językowy na taki, który pozwalał im osiągać założone cele.

 

Moją specjalnością są także tłumaczenia

Zajmuję się także wykonywaniem różnego rodzaju tłumaczeń z języka angielskiego na język polski oraz z języka polskiego na język angielski. Doświadczenie, uczestnictwo w różnych kursach oraz perfekcyjna znajomość angielskiego dają mi możliwość wykonywania zleceń precyzyjnie i szybko. Dążę zawsze do tego, aby zlecone tłumaczenie zostało wykonane profesjonalnie i by każdy z moich Klientów był zadowolony ze współpracy. Zapraszam - usługi wykonuję na obszarze całej Polski!

Językiem angielskim zajmuję się na co dzień – prowadzę codziennie mailową oraz telefoniczną korespondencję z native speakerami (osobami z Wielkiej Brytanii oraz USA). W mojej dotychczasowej karierze tłumaczyłem różnego rodzaju strony internetowe oraz artykuły o tematyce informatycznej. Mam na koncie również podręczniki o tematyce medycznej dla przyszłych lekarzy oraz podręczniki, które służą do tej pory prawnikom. Wykonywałem także przekłady polskiej literatury na język angielski.

Zapraszam do kontaktu