O mnie

 

Zadzwoń do nas: 730-141-519

Na początku chciałbym krótko napisać coś o sobie. Tak więc nazywam się Jacek Mazurewicz.
Obecnie mieszkam w Olsztynie. Od najmłodszych lat interesowałem się językiem angielskim, także wybór studiów nie mógł być inny niż Filologia Angielska. Zajmuję się nauczaniem dzieci i dorosłych języka angielskiego (głównie online przez Skype) oraz wykonywaniem tłumaczeń. Poza językiem angielskim interesuję się także sportem, muzyką oraz turystyką. W trakcie studiów pracowałem jako lektor języka angielskiego w kilku szkołach językowych. W pewnym momencie zauważyłem, że nauczanie języka angielskiego jest moją bardzo mocną stroną, dlatego postanowiłem założyć własną działalność gospodarczą. Okazało się, że nie był to zły pomysł, ponieważ moja działalność zaczęła się gwałtownie rozwijać, a ja wciąż zdobywałem coraz większe doświadczenie. Przygotowywałem moich uczniów do matury podstawowej oraz rozszerzonej. Większość moich uczniów zdawała maturę podstawową na 100 procent, natomiast średni wynik z matury rozszerzonej nie był mniejszy niż 85 procent. Pracowałem również z uczniami, którzy przygotowywali się do matury międzynarodowej.

Każdy z moich uczniów spełnił swoje marzenia i dostał się na wymarzony kierunek studiów. Dodatkowo w mojej karierze nie było sytuacji, aby któryś z moich uczniów nie zdał egzaminu FCE, CAE oraz CPE. Uczniowie zdawali te egzaminy z bardzo dobrym wynikiem, a średni wynik z egzaminów nie był mniejszy niż 81 procent.

Prowadzę również dla moich uczniów Business English.

Pracuję z osobami, które chcą poprawić swój język angielski, bo tego wymaga od nich praca. Przygotowuję również moich uczniów do rozmów kwalifikacyjnych w języku angielskim. Pracowałem z osobami, które m. in. starały się o pracę w branży IT, ekonomicznej oraz medycznej. Szkoliłem osoby, które obecnie pracują w TVP oraz TVN. Dodatkowo pracowałem także z lekarzami, prawnikami oraz politykami.

Obok nauczania języka angielskiego zajmuję się także wykonywaniem różnego rodzaju tłumaczeń z języka angielskiego na język polski oraz z języka polskiego na język angielski. Precyzyjność i szybkość wykonywania tłumaczeń nie jest mi obca. Dążę zawsze do tego, aby zlecone tłumaczenie zostało wykonane profesjonalnie. Każdy z moich klientów jest bardzo zadowolony ze współpracy. Posiadam bardzo duże doświadczenie w wykonywaniu tłumaczeń. Uczestniczyłem w specjalnych kursach oraz szkoleniach, dzięki którym bardzo dużo się nauczyłem. Tłumaczenia wykonuję na obszarze całej Polski.

Językiem angielskim zajmuję się na co dzień – prowadzę codziennie mailową oraz telefoniczną korespondencje z native speakerami (z osobami z Wielkiej Brytanii oraz USA). W mojej dotychczasowej karierze tłumaczyłem różnego rodzaju strony internetowe oraz artykuły o tematyce informatycznej. Tłumaczyłem również podręczniki o tematyce medycznej dla przyszłych lekarzy oraz podręczniki, które służą do tej pory prawnikom. Wykonywałem także przekłady polskiej literatury na język angielski.

Zapraszam do kontaktu