Przygotowanie do matury z angielskiego

podstawowej, rozszerzonej, międzynarodowej

Przygotowanie do matury z angielskiego spędza sen z powiek wielu uczniom. I to bez względu na to, jakie oceny otrzymują i jak pewnie czują się w zakresie swoich umiejętności. Dlatego też moje kursy angielskiego przez Skype obejmują lekcje dla maturzystów przygotowujących się do matury podstawowej, rozszerzonej lub międzynarodowej. Dzięki temu rozwiniesz swoje umiejętności bez wychodzenia z domu i w kilka tygodni!

Jak przygotuję Cię do matury z angielskiego?

Jako specjalista z wieloletnim doświadczeniem, powtórzę z Tobą niezbędny materiał, podniosę Twoje umiejętności oraz skoryguję błędy, które popełniasz. Stosuję kompleksowe podejście, które obejmuje:

  • nauczanie kluczowego słownictwa z różnej tematyki – pokażę Ci jak uczyć się słówek szybko i skutecznie;
  • naukę angielskiej gramatyki, która często jest bardzo zawiła dla maturzystów – z moją pomocą przekonasz się, że wcale nie jest tak skomplikowana;
  • prowadzenie konwersacji z uczniem, co przygotuje go do matury ustnej – zapewnię Ci swobodę wypowiedzi i doskonałą atmosferę;
  • wspólne rozwiązywanie testów maturalnych, co znacząco pomoże Ci w oswojeniu się z regułami, jakimi rządzi się egzamin i odpowiednio przygotuje Cię do niego.

 

Oczywiście lekcje będą dostosowane w stu procentach do Twoich indywidualnych potrzeb i możliwości. Najpierw sprawdzę, na jakim etapie jesteś, a następnie wdrożę program, dzięki któremu uda Ci się odpowiednio przygotować do matury z angielskiego – zarówno podstawowej, jak również rozszerzonej lub międzynarodowej.