Przygotowanie do egzaminu FCE, CAE i CPE

W dzisiejszych czasach znajomość angielskiego jest bardzo ważna. Otwiera drzwi do kariery, przełamuje granice między narodowościami i pozwala skuteczniej prowadzić własny biznes. Dlatego też prowadząc kursy języka angielskiego przez Skype, jestem w stanie zapewnić Ci skuteczną i sprawną naukę, dzięki której przygotujesz się do egzaminów FCE, CAE oraz CPE. Sprawdź, czym się one charakteryzują i jakie możliwości Ci dadzą!

Czym charakteryzują się poszczególne egzaminy?

Zdanie egzaminu FCE, CAE lub CPE da Ci możliwość udowodnienia, jakie są Twoje kompetencje językowe i na jakim poziomie aktualnie się znajdujesz. Posiadanie stosownego certyfikatu jest często wymagane przez pracodawców czy uczelnie, dlatego też zdecydowanie warto postarać się o ich zdobycie. Ja, dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu oraz organizowanym w sposób w pełni indywidualny pomogę Ci w tym. Sprawdź, czym wyróżniają się poszczególne egzaminy.

Egzamin FCE

Znany również pod nazwą B2 First, pozwala uzyskać certyfikat honorowany na całym świecie. Jest też jednym z najpopularniejszych i najczęściej zdawanych egzaminów w Polsce, ponieważ dotyczy kandydatów na poziomie średnio-zaawansowanym wyższym. Dzięki jego zaliczeniu otrzymasz certyfikat, który będzie dowodem Twojego bogatego słownictwa, a także znajomości angielskiej gramatyki. Honorowany jest przez wiele uniwersytetów i jest wymagany przez różne firmy, prowadzące rekrutację.

Egzamin CAE

Przeznaczony dla osób na poziomie zaawansowanym C1 (C1 Advanced), a jego zaliczenie pozwala uzyskać certyfikat świadczący o tym, że Twoje umiejętności językowe są na tyle wysokie, byś mógł podjąć pracę lub naukę w środowisku anglojęzycznym. Jest on honorowany w handlu, przemyśle, a także instytucjach edukacyjnych – nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Co więcej, zdanie egzaminu CAE zwalnia z matury rozszerzonej z języka angielskiego.

Egzamin CPE

Najwyższy poziom (C2 Proficiency), którego zaliczenie jest dowodem na to, że opanowałeś język angielski na tyle, by móc płynnie używać go w najbardziej wymagających środowiskach – zarówno zawodowych, jak i akademickich. Certyfikat jest potwierdzeniem tego, że rozumiesz zarówno oficjalny, jak i potoczny język, niezależnie od tego, czy chodzi o pismo, czy też mowę. W przypadku kariery zawodowej jest to poziom odpowiadający wyższemu kierownictwu.

Na co możesz liczyć, korzystając z moich lekcji?

Moje lekcje angielskiego przez Skype pozwolą Ci przygotować się odpowiednio do któregoś z wyżej wymienionych egzaminów. Mam kwalifikacje, doświadczenie, a także odpowiednie podejście do uczniów, co pozwala mi uzyskiwać doskonałe rezultaty – zarówno w pracy z początkującymi, jak i średniozaawansowanymi i zaawansowanymi osobami.

Naucz się języka bez wychodzenia z domu i zdobądź certyfikat, który otworzy przed Tobą wiele drzwi!