Angielski dla Młodzieży

Wbrew obiegowej opinii lekcje angielskiego dla młodzieży nie są naturalnym rozwinięciem lekcji dla dzieci. Nastolatkowie potrzebują innego, bardziej uważnego podejścia. Ich uwagę zaprząta mnóstwo spraw i problemów. Dlatego tworząc dla nich lekcje (a dla każdego ucznia przygotowuję je indywidualnie), staram się dopasować je do zainteresowań młodych ludzi i ich szybko zmieniającego się nastawienia. Takie zajęcia wymagają wyrozumiałości, a jednocześnie stanowczości i konsekwencji, aby osiągnąć zamierzone efekty. Prowadząc lekcje angielskiego dla młodzieży przez Skype, staram się wyjść naprzeciw uczniom i pokazać im zalety języka w ich świecie.

Naturalne środowisko nauki

Czy nam się to podoba, czy nie, faktem jest, że środowisko cyfrowe jest integralnym elementem świata młodzieży. Co ważne, coraz większa część pracy i zawodów opiera się na operowaniu informacją przy pomocy komputera. Kurs angielskiego online dla młodzieży umożliwia połączenie tradycyjnych elementów nauki języka z jego praktycznymi zastosowaniami w Internecie. To dla mnie także doskonała okazja, aby poznać ucznia i najnowsze młodzieżowe trendy, a przede wszystkim pokazać, jak wiele ścieżek otwiera język angielski.

Angielski przez Skype dla młodzieży to same zalety

Nauka online to oszczędność czasu, a na jego nadmiar współcześni nastolatkowie nie narzekają. Nie trzeba nigdzie dojeżdżać ani liczyć na autobusy – wszystko odbywa się zdalnie. Przesyłam odpowiednie materiały i działamy! Lekcje angielskiego przez Internet to także większe w porównaniu do tradycyjnych poczucie komfortu, wynikające z pracy w swojskim otoczeniu. To w przypadku młodzieży, która często jest zagubiona i przytłoczona zmieniającym się wokół światem bardzo ważne i procentuje w wynikach.

Wedle potrzeb

Prowadzę zajęcia na każdym poziomie. Są to zarówno „ogólne” lekcje, zwiększające kompetencje językowe, jak i specjalistyczne kursy przygotowujące do matury lub egzaminów certyfikacyjnych. Zapraszam na bezpłatną lekcję próbną!