Angielski dla dzieci i dorosłych

Na naukę języka angielskiego nigdy nie jest za wcześnie albo za późno. Bez względu na to, w jakim jesteś wieku i jaki jest Twój stopień zaawansowania, polecam swoje lekcje angielskiego online, które pomogą w rozwoju kompetencji językowych i osiągnięciu konkretnych celów. Duże doświadczenie, perfekcyjna znajomość języka oraz profesjonalizm pozwalają mi pomagać zarówno starszym, jak i młodszym uczniom.

Nauka angielskiego dla dzieci online

Dziecko już od najmłodszych lat doskonale przyswaja informacje – dlatego też nauka języka obcego często ma miejsce już w przedszkolu. Moje lekcje przeznaczone są zarówno dla dzieci w wieku szkolnym, jak i nastolatków – dzięki temu, że odbywają się za pośrednictwem programu Skype, uczeń może zaoszczędzić mnóstwo czasu i w komforcie aktywnie przyswajać nowe informacje.

Lekcje angielskiego przez Skype pozwolą:

  • przygotować ucznia do sprawdzianów i egzaminów, w tym matury podstawowej i rozszerzonej;
  • nadrobić zaległości w zakresie nauki szkolnej i poprawić oceny;
  • oswoić się z językiem, co będzie miało pozytywny wpływ na dalszą naukę.

Język angielski dla dorosłych przez Skype

Wśród moich uczniów znajdują się osoby chcące zdawać egzaminy FCE, CAE i CPE, pracownicy walczący o awans albo przygotowujący się do rozmowy kwalifikacyjnej przeprowadzanej w języku angielskim, dziennikarze, politycy, prawnicy czy lekarze. Dzięki lekcjom zyskasz możliwość opanowania obcej mowy – bez względu na to, jaki jest Twój obecny poziom.