Nauka języka angielskiego

 

Zadzwoń do nas: 730-141-519

Zapraszam na lekcje języka angielskiego przez Skype, w trakcie których nauczysz się płynnie mówić, bardzo dobrze przygotujesz się do matury oraz egzaminów FCE, CAE oraz CPE. Mogą to być także lekcje prowadzone w trakcie rozmowy telefonicznej. Oferuję również Business English.

W mojej dotychczasowej karierze przygotowywałem moich uczniów do matury międzynarodowej, a także szkoliłem osoby, które pracują w TVP oraz TVN. Dodatkowo pracowałem także z lekarzami, prawnikami oraz politykami. Językiem angielskim zajmuję się na co dzień – prowadzę codziennie mailową oraz telefoniczną korespondencje z native speakerami (z osobami z Wielkiej Brytanii oraz USA).

Przed rozpoczęciem współpracy możemy umówić się na bezpłatną, 20-minutową lekcję próbną. W trakcie takiej lekcji sprawdzę poziom ucznia oraz omówię jak wyglądają zajęcia.

Musisz pamiętać, że język angielski jest dzisiaj wszechobecny. Bez znajomości tego języka masz naprawdę bardzo małe szanse, żeby spełnić swoje marzenia, aby dostać się na wymarzony kierunek studiów, aby dostać dobrą pracę lub aby dostać awans w pracy. Prawda jest taka, że osoby, które znają bardzo dobrze język angielski zarabiają o wiele więcej. Statystyki pokazują, że zaledwie 6 % Polaków biegle posługuje się językiem angielskim. Niestety, to jest bardzo mało.

 

Oferuję unikalne lekcje języka angielskiego online przez Skype. Prowadzę zajęcia indywidualne oraz grupowe.

Zajęcia są bardzo urozmaicone. Nie bój się, jeżeli masz barierę językową czy po prostu boisz się mówić. W trakcie zajęć możemy również powtórzyć gramatykę. Dostaniesz ode mnie ogromną ilość materiałów do nauki oraz ćwiczeń. Wszystkie materiały do nauki uczniowie otrzymują drogą mailową. Razem zorganizujemy czas tak, abyś miał/a czas na naukę oraz na własne przyjemności. Każdy z moich uczniów otrzymuje indywidualny tok nauczania, więc o nic nie musisz się martwić.

Moi uczniowie, po solidnym przygotowaniu osiągali wynik powyżej 90 % na maturze rozszerzonej z języka angielskiego. Dodatkowo, zdawali egzaminy FCE, CAE oraz CPE z satysfakcjonującym wynikiem. Pracuję również z osobami, które chcą poprawić swój język angielski, bo tego wymaga od nich praca. Przygotowuję również moich uczniów do rozmów kwalifikacyjnych w języku angielskim. Pracowałem z osobami, które m. in. starały się o pracę w branży IT, ekonomicznej oraz medycznej.

Jeżeli chodzi o mnie to ukończyłem Filologię Angielską. Językiem angielskim interesowałem się od najmłodszych lat. Specjalizuję się w nauczaniu dzieci i dorosłych oraz w tłumaczeniu różnego rodzaju dokumentów. Prowadzę własną działalność gospodarczą. Za wykonaną usługę wystawiam fakturę zwolnioną z podatku VAT (tzw rachunek).

Sam możesz zdecydować, ile razy w tygodniu chcesz się uczyć oraz czy odpowiada Ci 45 min czy 60 min lekcji.

Zapraszam do kontaktu