Lekcje według poziomu zaawansowania

Jako doświadczony lektor i tłumacz, który od lat prowadzi kursy, zapraszam do współpracy osoby na każdym poziomie zaawansowania.

Niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynasz naukę angielskiego, czy chcesz poszerzyć swoje kompetencje językowe, będę w stanie pomóc Ci – w sposób indywidualny i kompleksowy.


Angielski online dla początkujących

Jakimi regułami rządzi się angielska gramatyka? Jakie słownictwo warto opanować na samym początku nauki? Odpowiedzi na te i inne pytania uzyskasz, pracując ze mną. Bez wychodzenia z domu i w terminach, jakie Ci odpowiadają. Przygotuję dla Ciebie odpowiednie materiały dydaktyczne i wprowadzę w świat języka angielskiego, który – przy odpowiednim nauczycielu – wcale nie będzie skokiem na głęboką wodę.

Pamiętaj – nigdy nie jest za późno na rozpoczęcie nauki, o czym przekonało się już wielu moich uczniów!


Nauka języka angielskiego przez Skype dla średniozaawansowanych i zaawansowanych

Lekcje online to również doskonała opcja dla osób zapracowanych i ceniących swój czas, które chcą doszlifować język albo opanować go do perfekcji. Bez wychodzenia z domu i w doskonałej atmosferze. Przygotuję Cię do egzaminu FCE, CAE lub CPE, rozmowy kwalifikacyjnej, kontaktu z zagranicznymi klientami lub partnerami biznesowymi albo do matury (również międzynarodowej) – zawsze w pełni indywidualnie dostosowując program nauki.

Masz wątpliwości, czy to działa? Umów się na pierwszą, bezpłatną lekcję!