Cennik

Nauka języka angielskiego przez Skype – cennik

To propozycja dla osób, które chcą nie tylko szybko nauczyć się obcej mowy, ale którym zależy również na przystępnych cenach. Chciałbym, aby każdy mój Klient doskonale znał zasady współpracy i dlatego też prezentuję kompletny cennik świadczonych przeze mnie usług.

Umów się na bezpłatną lekcję próbną!

Zastanawiasz się, czy to opcja odpowiednia dla Ciebie? W takim razie skorzystaj z bezpłatnej lekcji próbnej. Trwa ona 45 minut i w jej trakcie dowiesz się, jak wyglądają lekcje języka angielskiego przez Skype, w jaki sposób pomogę Ci osiągnąć Twoje cele i poznasz mnie nieco bliżej. Dodatkowo będę mógł sprawdzić Twój poziom językowy i dostosować indywidualny program nauczania – tak, abyśmy mogli osiągnąć rezultaty szybko i skutecznie!

Tłumaczenia

Tłumaczenie tekstu z polskiego na angielski i odwrotnie kosztuje tyle samo. Na cenę wpływa jeszcze wyspecjalizowane słownictwo bądź żargon. Dla stałych klientów oraz przy większych zamówieniach stawka jest oczywiście odpowiednio niższa.

Cennik (1 strona A4 = 1 800 znaków):

  • od 1 strony A4 do 10 stron A4 = 20 zł za 1 stronę A4
  • od 11 stron A4 i więcej = 15 zł za 1 stronę A4

Lekcje języka angielskiego

Prowadzę lekcje angielskiego online na każdym poziomie, dla osób w każdym wieku. W mojej ofercie znajdziecie zarówno pojedyncze lekcje, jak i intensywne kursy przygotowujące do konkretnych egzaminów i certyfikatów. Polecam szczególnie zakup pakietów, które pozwalają na zaplanowanie pracy, a jednocześnie uzyskanie niższych cen. Niezależnie od wybranej oferty, pierwsza lekcja jest absolutne bezpłatna! Można skorzystać także ze stałych i okresowych promocji.

Promocje stałe:

  • Lekcja próbna jest dla każdego nowego ucznia. Trwa 45 min i jest bezpłatna. W trakcie takiej lekcji sprawdzam poziom ucznia oraz omawiam jak wyglądają zajęcia.
  • Za każdego poleconego ucznia, który rozpocznie współpracę można otrzymać 1 lekcje gratis 45 min lub 60 min w zależności od pakietu, jaki uczeń realizuje.
  • Przy zakupie 20 lekcji uczeń otrzymuje 2 lekcje gratis 45 min lub 60 min w zależności od pakietu, jaki uczeń realizuje.
  • Przy zakupie 30 lekcji uczeń otrzymuje 3 lekcje gratis 45 min lub 60 min w zależności od pakietu, jaki uczeń realizuje.

Cena jednostkowa:

  • 45 min = 50 zł (cena za 1 lekcję)
  • 60 min  = 60 zł (cena za 1 lekcję)

Kursy miesięczne:

  • 1 raz w tyg. (4 lekcje w miesiącu po 45 min) = 200 zł
  • 1 raz w tyg. (4 lekcje w miesiącu po 60 min) = 240 zł
  • 2 razy w tyg. (8 lekcji w miesiącu po 45 min) = 400 zł
  • 2 razy w tyg. (8 lekcji w miesiącu po 60 min) = 480 zł
  • 3 razy w tyg. (12 lekcji w miesiącu po 45 min) = 600 zł
  • 3 razy w tyg. (12 lekcji w miesiącu po 60 min) = 720 zł

Kursy intensywne:

  • 3, 4 lub 5 razy w tyg. (20 lekcji po 45 min + 2 lekcje po 45 min gratis) = 1 000 zł
  • 3, 4 lub 5 razy w tyg. (20 lekcji po 60 min + 2 lekcje po 60 min gratis) = 1 200 zł
  • 3, 4 lub 5 razy w tyg. (30 lekcji po 45 min + 3 lekcje po 45 min gratis) = 1 500 zł
  • 3, 4 lub 5 razy w tyg. (30 lekcji po 60 min + 3 lekcje po 60 min gratis) = 1 800 zł